in

Nikola передала клієнтам свої перші вантажівки на водневих паливних елементах: подробиці

Компанія Nikola оголосила про поставку першої серійної вантажівки на водневих паливних елементах. Американський автовиробник також заявив, що продовжує повертати клієнтам перші модернізовані електричні вантажівки.

“Сьогодні ми ділимося своїми досягненнями та тим, як ми зараз надаємо повністю інтегровані мобільні рішення з нульовим рівнем викидів для автопарків”, — сказав президент і генеральний директор Nikola Стів Гірскі.

Компанія поставила клієнтам першу серійну вантажівку на водневих паливних елементах у Північній Америці. Таким чином Nikola довів, що може проектувати, виготовляти та постачати вантажівки на водневих паливних елементах.

Зазначається, що усього Nikola виготовив 42 водневих вантажівки, 35 з яких вже поставив дилерам. Компанія також залишила собі сім машин для тестування та демонстрації автопарку. Гірські додав, що автовиробник міг би поставити і більше авто, якби не проблеми з ланцюгом постачання.

Після відклику всіх вантажівок минулого літа компанія Nikola заявила, що готова поставити перші перероблені електричні вантажівки, оснащені новими акумуляторними блоками, до кінця першого кварталу.

Дохід компанії Nikola більш ніж подвоївся в четвертому кварталі минулого року (11,5 млн доларів США проти 5,5 млн доларів), але впав у 2023 році порівняно з 2022 роком.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, керівника компанії з випуску електровантажівок Nikola засудили на 4 роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz показав надкомпактну зарядну станцію для електромобілів: скільки коштує

Без заміни батарей: вчені вияснили, як можна суттєво збільшити запас ходу електромобілів