in

Новий удар по компанії: за тиждень загорілися ще дві електричні вантажівки Nikola

Nikola зазнала ще одного удару по репутації компанії після того, як минулого тижня загорілися ще дві її вантажівки, що призвело до ще більшого падіння її акцій.

Справи починають виглядати похмурими для стартапу з виробництва електромобілів Nikola, адже ще дві машини спалахнули минулого тижня. Інциденти сталися у двох різних місцях, і, на щастя, у жодному випадку не було зареєстровано жодного потерпілого.

Перша пожежа сталася на початку минулого тижня на підприємстві у Темпі, штат Арізона. Потім, у п’ятницю, 8 вересня, рано вранці у штаб-квартирі Ніколи у Феніксі, штат Арізона, стався ще один інцидент.

“У п’ятницю, 8 вересня, приблизно о 8:30 ранку сталося загоряння з однією акумуляторно-електричною вантажівкою, що пройшла технічну перевірку, неподалік штаб-квартири Nikola у Феніксі. Ніхто не постраждав”, – розповіли у компанії.

Зазначається, що ця передсерійна вантажівка знаходилася зовні і проходила випробування на ймовірне загоряння акумулятора.

У зв’язку з третьою та четвертою пожежею, що сталася з транспортними засобами компанії цього літа, імідж Nikola цього літа сильно постраждав. Після першого повідомлення про пожежу у червні компанія звинуватила уряд США у нечесній грі, але розслідування не підтвердило це пояснення.

Потім компанія повідомила про ще одну пожежу, а в серпні оголосила, що за першою пожежею, швидше за все, стояв витік охолоджуючої рідини. У компанії визнали, що їй доведеться призупинити продаж, і ініціювала відкликання вантажівки через дефект.

Після останніх повідомлень про пожежі акції Nikola впали приблизно на 15 відсотків до 88 центів за акцію. З моменту оголошення про відкликання в серпні акції компанії впали на 55 відсотків.

Це ускладнило життя стартапу з виробництва вантажних електромобілів, який щосили намагається вийти з тіні свого колишнього генерального директора, який з ганьбою залишив компанію і був визнаний винним у шахрайстві після випуску підроблених відеороликів та хибних заяв.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, перша електрична вантажівка Volta Zero зійшла з конвеєра в Австрії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Менше секунди до сотні: у Швейцарії показали найшвидший у світі електромобіль

Навіть без мережі: новий iPhone 15 допоможе автомобілістам знайти АЗС, чи зарядку станцію