in

Одразу декілька електричних вантажівок Nikola спалахнули в Арізоні: підозрюють підпал

Американський виробник важких електричних вантажівок Nikola Motor повідомив, що наприкінці минулого тижня у штаб-квартирі компанії у Феніську, штат Арізона, спалахнуло кілька напівпричепів Nikola Tre 8 класу. Причина займання не відома, але в компанії підозрюють злий намір. Як стверджується, поряд із постраждалими тягачами бачили якийсь автомобіль. Чи це так, ми дізнаємося після закінчення офіційного розслідування.

Цій події передувала інформація про те, що Nikola Motor оголосила про звільнення 270 співробітників на заводах у Європі та Північній Америці. Також повідомлялося, що стартап планує продати спільне підприємство в Європі італійській компанії Iveco та зосередитись на американському ринку.

В даний час зусиллями приблизно 900 чоловік Nikola Motor виробляє чисто електричну (BEV) версію тягача. Але на початку минулого місяця виробництво Tre BEV зупинили через значні складські запаси. Компанія має намір збирати тягачі «на замовлення». Цього року вже виготовили 63 одиниці.

Виробництво водневої версії (FCEV) планують розпочати у третьому кварталі цього року. Як повідомляється, компанія зібрала 173 замовлення від 14 клієнтів.

Як раніше повідомляв Autogeek, перша електрична вантажівка Volta Zero зійшла з конвеєра в Австрії.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Запас ходу понад 720 км: електромобіль Chevrolet Silverado випробували у реальних умовах

Український всюдихід Sherp планують перевести на електротягу: шукають спеціалістів