in ,

Перша електрична вантажівка Volta Zero зійшла з конвеєра в Австрії

Volta Trucks, провідний і революційний виробник повністю електричних комерційних автомобілів, підтвердив, що перший автомобіль Volta Zero було зібрано на контрактному заводі компанії в Штайрі, Австрія.

Епохальний автомобіль, перший із серії прототипів другого покоління, стане частиною пілотного парку вантажівок. Їх буде надано клієнтам на тривалий період наприкінці 2022 року та на початку 2023 року, щоб дозволити операторам автопарків зрозуміти, як перший повністю електричний середньовантажний комерційний автомобіль буде інтегровано в їхню діяльність. Початок серійного виробництва автомобілів за специфікаціями замовника має розпочатися на початку 2023 року.

Контрактним виробничим підприємством Volta Trucks керує Steyr Automotive, колишня MAN Truck and Bus Austria. Steyr Automotive було обрано в серпні 2021 року після масштабного тендеру та на основі їх багаторічного досвіду виробництва комерційних автомобілів, існуючої інфраструктури та, як наслідок, швидкості виходу на ринок. Steyr Automotive пропонує Volta Trucks більш ніж 100-річний досвід виробництва великих комерційних автомобілів.

Компанія Steyr Automotive зарезервувала для Volta Trucks потужність у 14 000 автомобілів на рік із загального обсягу наявного виробництва. Згодом виробництво Volta Zero створить 510 робочих місць, плюс 180 робочих місць у будівництві вантажних ящиків, на додаток до приблизно 2000 робочих місць у ланцюжку постачання. Контракт на виробництво має вартість до 1 мільярда євро протягом терміну дії.

Спостерігаючи за тим, як перший повністю електричний Volta Zero з’їжджає з виробничої лінії в Штайрі, співзасновник і директор з виробництва та логістики Volta Trucks К’єлл Валоен сказав:

«Цей перший автомобіль, який зійшов з конвеєра на нашому виробничому заводі в Штайрі, є останньою важливою віхою на шляху Volta Trucks до початку виробництва автомобілів клієнтів. Досягнення цієї важливої ​​віхи лише за 12 місяців є свідченням темпів, з якими ми працюємо, щоб доставити найбезпечніші та екологічно чисті вантажівки на міські вулиці, а також чудової співпраці, яку ми маємо з нашими партнерами в Steyr Automotive. Їхня команда використала досвід покоління преміум-виробників вантажівок, щоб поставити перший Volta Zero з виробничої лінії вчасно та за найвищими стандартами якості».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Renault представили одразу два електромобіля: фургон Trafic Van E-Tech Electric та автодім Hippie Caviar Motel

У грі Call of Duty вперше з’явиться електромобіль – електричний пікап GMC Hummer EV