in

Верховна Рада хоче звільнити електричні вантажівки від ПДВ: подробиці

Верховна Рада прийняла проект Закону №10321-1 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення деяких норм у відповідність із Законом України “Про Митний тариф України” та уточнення окремих положень”, який у разі підписання президентом України Володимиром Зеленським звільнить вантажівки, що працюють на електротязі та на газі, від ПДВ.

Згідно запропонованих норм, пільга по нульовій сплаті ПДВ на вантажні автомобілі з електромоторами буде тривати до 1 січня 2026 року. Нагадаємо, що аналогічні пільги для легкових електромобілів Верховна Рада підтримала ще 2 роки тому.

На думку експертів, ціни на електричні вантажні авто на українському ринку поступово можуть зменшитись, що позитивно вплине на їх кількість на українських вулицях. Значною популярністю з часом будуть користуватись розвізні електричні фургони і транспорт доставки останньої милі.

Станом на сьогодні, 18 січня, відповідний законопроект прийнято Верховною Радою та передано для візування у профільний комітет. Зазначається, що закон вступить в силу після підпису президентом України.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, комплектуючі для виробництва електротранспорту в Україні звільнили від ввізного мита та ПДВ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Більше спорту: електромобіль Hyundai Kona Electric N Line показали офіційно

Для справжніх екстемалів: Ford представив хардкорну версію електропікапа F-150 Lightning