in

Вагою понад 100 тон: Caterpillar розпочав випробування електричного кар’єрного самоскиду

Виробник промислової та кар’єрної техніки Caterpillar співпрацює з ірландською видобувною компанією CRH, щоб провести випробування його електричних кар’єрних самоскидів із батареями вагою від 70 до 100 тон.

На думку партнерів, вантажівки наступного покоління від Caterpillar мають задовольнити потреби у безпеці та продуктивності добувної галузі.

“У CRH ми усвідомлюємо, що співпраця та інновації мають вирішальне значення для досягнення наших цілей з декарбонізації та досягнення нашої мети нульових викидів до 2050 року”, – сказав Скотт Парсон, президент CRH.

Компанія Caterpillar вперше продемонструвала свій електричний 265-тонний електричний самоскид Caterpillar 793 на випробувальному полігоні в Арізоні трохи більше року тому, і з часом розробила для нього технологію автономного транспортування Cat MineStar Command.

Повідомлялося, що під час свого дебюту електричний Caterpillar 793 досяг максимальної швидкості майже у 65 км/год, стабільно піднімався на підйоми у кар’єрі зі стабільною швидкістю у 10 км /год,  а також використовував спуски, щоб компенсувати частину заряду акумулятора за допомогою рекуперативного гальмування.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, китайці побудували електричний танк за $3000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Для справжніх екстемалів: Ford представив хардкорну версію електропікапа F-150 Lightning

Потужністю у 600 сил та на платформі Volvo: Lynk & Co представив новий гібридний седан 07-EMP