in

Працюватимуть під землею: Caterpillar представив унікальну техніку на електротязі

Компанія Caterpillar у рамках виставки CES 2024 представила лінійку електричної спеціальної техніки для роботи під землею. Виробник важкої техніки розробив спеціальний підземний навантажувач, електричний екскаватор та спеціальну систему управління, що контролюватиме заряджання усієї техніки на підприємстві.

“Ми раді повернутися на CES, щоб продемонструвати наші досягнення в енергетичних рішеннях. Ця подія відома як полігон для проривних технологій, що робить її ідеальним місцем для демонстрації нашого лідерства в енергетичних системах і інтегрованих сервісних рішеннях, які допомагають нашим клієнтам у переході на енергетику”, – сказав Род Шурман, старший віце-президент підрозділу Caterpillar Electrification.

З цією метою компанія Caterpillar продемонструвала лінійку генераторів, здатних виробляти електроенергію для зберігання в її системі зберігання енергії в акумуляторах. Також у рамках заходу виробник продемонстрував кілька зарядних пристроїв постійного струму.

Окрім того, Caterpillar показав міні-екскаватор з електричним приводом, оснащений відбійним молотком. На відміну від концепцій електричного обладнання, представлених Doosan Bobcat і HD Hyundai, які використовують електричні приводи та шестерні для переміщення стріл, Cat 301.9 використовує електричний двигун для приводу коліс і аксесуарів, але все ще покладається на звичайні гідравлічні масла для маніпулювання стріли.

Міні-екскаватор Caterpillar 301.9 був представлений разом із бортовим блоком акумуляторів на 48 вольт із загальною ємністю 32 кВт*год, якого повинно вистачати на 3 години безперервної роботи.

Caterpillar також представив підземний навантажувач моделі R1700 XE LHD вантажопідйомністю 16,5 тони з максимальною швидкістю трохи більше 17 км/год. Анонсовано, що при підключенні до двох інноваційних зарядних станцій, навантажувач здатен зарядити батареї всього за 20 хвилин.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, китайці побудували електричний танк за $3000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: оновлений електромобіль Tesla Model 3 офіційно представили у США

Нові траси та надпотужні зарядки під час гонки: що варто знати про новий сезон Formula E