in

Електричні вантажівки в Україні звільнили від ПДВ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №10321-1 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення деяких норм у відповідність із Законом України “Про Митний тариф України” та уточнення окремих положень”, який звільнить вантажівки, що працюють на електротязі та на газі, від ПДВ.

Згідно запропонованих норм, пільга по нульовій сплаті ПДВ на вантажні автомобілі з електромоторами буде тривати до 1 січня 2026 року. Нагадаємо, що аналогічні пільги для легкових електромобілів Верховна Рада підтримала ще 2 роки тому.

У прикінцевих положеннях закону вказано, що нормативно-правовий акт набуде чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування, тобто з 1 березня 2024 року.

На думку експертів, ціни на електричні вантажні авто на українському ринку поступово можуть зменшитись, що позитивно вплине на їх кількість на українських вулицях. Значною популярністю з часом будуть користуватись розвізні електричні фургони і транспорт доставки останньої милі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, комплектуючі для виробництва електротранспорту в Україні звільнили від ввізного мита та ПДВ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Епіцентр” вчетверо збільшить мережу зарядних станцій для електромобілів

ТОП-5 доступних електричних кросоверів українського ринку