in

Навіть без мережі: новий iPhone 15 допоможе автомобілістам знайти АЗС, чи зарядку станцію

Компанія Apple представила нову родину смартфонів iPhone 15. Зазначається, що відтепер смартфони завдяки співпраці з Американською автомобільною асоціацією (ААА) дозволять водіям отримувати допомогу навіть у найвіддаленіших куточках, де відсутнє покриття стільникового зв’язку. Перший час нова послуга працюватиме лише у США.

Ця послуга, доступна для користувачів iPhone 14 та 15, дозволяє власникам отримати доступ до служби допомоги на дорогах через супутник. Завдяки цьому тепер сервісні компанії зможуть запропонувати допомогу людям, які мають проблеми з автомобілем у тих місцях, куди раніше вони не могли отримати доступ через відсутність мережі.

“Безпека лежить в основі діяльності AAA як організації, і ми виводимо це зобов’язання на новий рівень, пропонуючи послуги AAA користувачам iPhone, які раніше були недоступні”, – сказав Маршалл Доні, президент і генеральний директор компанії.

За його словами, тепер завдяки супутниковим можливостям iPhone користувачі смартфонів з послугою допомоги на дорогах можуть отримати допомогу, коли вони найбільше її потребують, але не можуть зв’язатися з ААА по традиційних каналах зв’язку.

Apple заявляє, що стала партнером AAA, тому що це найбільший у Америці постачальник допомоги на дорогах.

“Ми не з чуток знаємо, як важко опинитися у скрутному становищі через поломку, особливо якщо ви знаходитесь у віддаленому місці або без стільникового зв’язку. Ваші можливості обмежені: треба дійти до місця зі стільниковим зв’язком, або Wi-Fi, які можуть перебувати за кілька миль від вас, або спробуйте зупинити іншого автомобіліста” – заявив Доні.

Він додав, що супутникова інфраструктура Apple – це інноваційне рішення, яке вже забезпечує критично важливу екстрену підтримку користувачам iPhone. Нова функція доступна всім власникам iPhone 15 та 14, а не тільки членам AAA. Однак будь-кому, хто не має членства, доведеться платити за надані послуги.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, iPhone зможе пояснити значення піктограми на панелі приладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий удар по компанії: за тиждень загорілися ще дві електричні вантажівки Nikola

Scania створила унікальний напівпричіп з сонячними батареями: куди піде енергія