in

Електромобілі Tesla будуть дружити з технікою Apple по-новому

У Tesla вперше за багато років з’явиться підтримка техніки Apple. Вважається, що в американських електромобілях відсутній протокол CarPlay через конфлікт між генеральним директором Tesla Ілоном Маском та СЕО Apple Тімом Куком. Схоже, суперечки були подолані, оскільки виробник електромобілів інтегрує Apple AirPlay 2 у рамках оновлення програми Tesla 4.23.

Інвестор Tesla Сойєр Меррітт поділився посиланням на програму Not A Tesla у Твіттері, за допомогою якої в останньому оновленні виявили програмну підтримку Apple AirPlay 2. Очікується, що функція буде доступна в Tesla Model S, Model 3, Model X і Model Y. Вона повинна забезпечувати більш якісну потокову передачу звуку, у тому числі музику і подкасти. На відміну від CarPlay, AirPlay 2 має трохи обмежений функціонал, але працює виключно по бездротовій схемі.

Цікаво, що існують автомобільні бренди, які і не намагаються використовувати Apple CarPlay у своїх машинах. Так, менеджмент Rivian з самого початку оголосив, що не компанія не буде інтегрувати “яблуневий” стандарт в свої електромобілі.

General Motors також оголосила про відмову від Apple CarPlay (включно з Android Auto) на всіх своїх майбутніх електромобілях на початку цього року. Обидва бренди мають однакові відповіді на це питання: власне програмне забезпечення — це значно краще рішення, аніж необхідність залежати від Apple, або інших цифрових гігантів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Ілон Маск пообіцяв автопілот 5 рівня в електромобілях Tesla вже до кінця 2023 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Peugeot показала перші зображення зовнішності електричного кросовера e-3008

У Шанхаї зібрали мільйонний кросовер Tesla Model Y і встановили рекорд місяця