in

Роботів-гуманоїдів Optimus долучать до продажів електромобілів Tesla в автосалонах

У Tesla вирішили залучити Optimus до роботи у автосалонах. У компанії розраховують, що виставлені у вітринах роботи-гуманоїди привернуть увагу відвідувачів і тим самим дозволять збільшити продажі електромобілів. І хоча розробка Optimus ще не завершена, роботи вже почали з’являтися у вітринах магазинів Tesla у Китаї.

Вперше про проєкт Optimus у Tesla заговорили два роки тому. Через кілька місяців після анонсу компанія опублікувала відео, в якому роботи ходили, піднімали дрібні предмети та виконували деякі інші прості функції. На якому етапі процес розробки наразі не відомо.

Ілон Маск вважає Optimus досить перспективним. На його думку, цей проєкт може скласти більшу частину довгострокової вартості Tesla, оскільки зрештою продажі роботів перевищать продажі елетромобілів. Маск вважає, що компанія може продати від 10 до 20 мільйонів роботів, що перевищує населення планети на сьогодні. Але жодних часових рамок він не озвучує.

Восени минулого року Маск заявив, що поява Optimus може призвести до «майбутнього достатку, майбутнього, в якому немає бідності, де ви можете мати все, що захочете, у плані продуктів та послуг». Яким чином буде реалізовано це райське життя, він не поточнив. Схоже, почати шлях до загального достатку вирішили з вітрини магазину.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ілон Маск пообіцяв автопілот 5 рівня в електромобілях Tesla вже до кінця 2023 року.

За матеріалами: Carscoops

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Данина Формулі-1: анонсовано новий особливий електричний гіперкар Pininfarina Battista

Він замінить ZOE: серійний електромобіль Renault R5 показали на офіційних фото