in

Маск найняв гуманоїдів: людиноподібних роботів задіяли для збірки електромобілів Tesla

В арсеналі Tesla є два роботи-гуманоїди Optimus, які працюють автономно та виконують ряд операцій при складанні електромобілів.

Офіційний обліковий запис Tesla у Twitter нещодавно перерахував ключові досягнення компанії “під керівництвом Ілона Маска” з 2018 року та поміж іншого розповів про “розгортання двох роботів Optimus, які автономно виконують завдання на заводі”.

Останнім часом Tesla публікує багато інформації та відео про Optimus, але останній звіт показав, що компанія все ще навчала роботів за допомогою віртуальної реальності та дистанційного керування.  Раніше автовиробник заявляв, що планує навчити роботів збирати машини до кінця року.

Генеральний директор Ілон Маск також нещодавно заявив, що Tesla Optimus може надійти в продаж вже наступного року. При цьому за словами засновника компанії, Optimus коштуватиме “менше половини вартості автомобіля”, тобто близько до 25 000 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, українці створили унікальний електромобіль для всесвітньої виставки тюнінгу SEMA та перетворили Tesla Model 3 в кабріолет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На другому місці у світі: стало відомо, яка країна випускає найбільше електромобілів у Європі

Євросоюз запровадить рекордне мито на електроавтомобілі з Китаю