in

Відео дня: у мережі показали електромобіль Tesla Model S з рекордним пробігом на оригінальній батареї

Чоловік, який працює приватним водієм у Британії, володіє Tesla Model S із пробігом понад 692 000 км та оригінальною батареєю. Примітно, що йому не потрібно платити за використання будь-якого з фірмових Supercharger.

Чорна Model S, про яку йде мова, належить Полу, який у 2016 році вирішив створити службу таксі в аеропорту з екологічним відтінком.

Коли Пол придбав цю модель S 90D, Tesla пропонувала безкоштовну зарядку на свої авто протягом усього терміну служби електромобіля. Пол вважає, що він заощаджує від 8 900 до 12 700 доларів на зарядці щороку на кожній із двох Model S, якими він володіє.

Власник каже, що авто втратило близько 105 км запасу ходу, або приблизно 23% від початкового. Це непогано, враховуючи, що він використовує зарядний пристрій кілька разів на день і завжди заряджає його на 100%.

Звичайно, авто має деякі ознаки інтенсивного використання. Так, передня частина вкрита сколами, також у власника трапився інцидент із фірмовим автопілотом, через що він налетів на купу конусів, спричинивши пошкодження на кілька тисяч доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, українці створили унікальний електромобіль для всесвітньої виставки тюнінгу SEMA та перетворили Tesla Model 3 в кабріолет.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Через ваду у головному приладі авто: Volvo відкликає усі вироблені електричні кросовери EX30

Експерти склали рейтинг електромобілів з найшвидшою зарядкою: повний перелік