in

Через ваду у головному приладі авто: Volvo відкликає усі вироблені електричні кросовери EX30

Майже 72 000 електричних кросоверів Volvo ЕХ30 потребують бездротового оновлення, щоб виправити програмну помилку, через яку цифровий спідометр може переходити в “тестовий” режим.

Вважається, що комп’ютерна помилка спричинила перемикання цифрового спідометра на центрально встановленому вертикальному сенсорному екрані в “тестовий” режим під час запуску авто. Проблема може вирішитись після оновлення програмного забезпечення. Під кампанію відклику потрапляють 71 956 транспортних засобів.

Компактний електричний кросовер доступний у Європі з початку року та став хітом серед покупців, які цінують його гарний дизайн, напрочуд розумні ціни та неймовірну швидкість. У флагманської версії розгін від 0 до 100 км/год займає 3,4 секунди, що робить варіант EX30 Twin Motor Performance найшвидшим Volvo за всю історію.

Volvo, що належить Geely, виготовляє EX30 у Китаї, але тепер перенесе частину виробництва до Бельгії, щоб уникнути мит, які регулятори ЄС, як очікується, цього тижня введуть для автомобілів китайського виробництва.

Нагадаємо. як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volvo “розбила” в одній аварії найбільший та найменший електромобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За ціною близько $20 000: доступний електричний кросовер Hyundai Inster показали на перших фото

Відео дня: у мережі показали електромобіль Tesla Model S з рекордним пробігом на оригінальній батареї