in

Відео дня: Volvo “розбила” в одній аварії найбільший та найменший електромобілі

Ситуація, коли повнорозмірний кросовер, чи позашляховик в’їжджає у відносно маленьку машину, звучить абсолютно жахливо. При цьому у Volvo впевнені, що ви все одно зможете вибратися цілим і неушкодженим після бічного зіткнення. У своєму центрі безпеки в Торсланді, Швеція, бренд Geely влаштував краш-тест із моделями, розташованими на протилежних кінцях модельного ряду. Мова йде про порівняння електричних кросоверів EX30 та EX90.

Варто зазначити, що EX90 рухався зі швидкістю 50 км/год, тоді як EX30 рухався зі швидкістю 20 км/год. Говорячи про швидкість, з 2020 року всі моделі Volvo обмежуються електронікою на рівні 180 км/год. Лотта Якобссон, старший технічний спеціаліст із запобігання травмам, пояснила в інтерв’ю AN, як конструкція EX90 знижує ризик отримання травм тими, хто перебуває всередині EX30.

Оскільки обидва авто є ще доволі новими електричними кросоверами, ні EX30, ні EX90 ще не були протестовані Euro NCAP або NHTSA. Ми будемо здивовані, якщо ці два авто отримають щось нижче максимального рейтингу. Місія Volvo полягає не лише в тому, щоб зробити свої автомобілі безпечнішими у разі аварії, але й усунути їх ймовірність. Це частина бачення безпеки Volvo Group про те, як можна запобігти аваріям.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричні вантажівки Volvo завойовують Європу.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz знову змінить концепцію впровадження електромобілів: клієнти вибиратимуть самостійно

З динамікою суперкара: електричний кросовер Kia EV9 GT матиме “величезну потужність”