in

iPhone зможе пояснити значення піктограми на панелі приладів: як це працюватиме

all the warning lights lit up. You can darken out the lights you don't need.

Інженери компанії Apple додали у операційну систему iOS 17 доволі цікаву функцію. Завдяки ній користувачі iPhone зможуть розшифровувати іконки на панелі приладів своїх автомобілів.

Використовуючи Visual Look Up, водії транспортних засобів зможуть точно визначити, що їм намагаються сказати маленькі символи на панелі приладів їхніх автомобілів.

Apple вперше оголосила про нові функції iOS 17 минулого місяця, але лише через деякий час пильний спостерігач на Reddit помітив, що функція під назвою “Автосимвол” була прихована в оновленнях інструменту “Візуальний пошук”.

Завдяки функції визначення символу користувачі зможуть швидко розшифрувати значення сигнальної лампи без необхідності розкривати посібник користувача. За даними 9to5mac, смартфон також запропонує швидке посилання на статті з додатковою інформацією в Safari.

Більше того, відомо, що iPhone зможе пояснити значення фізичних та сенсорних кнопок, що встановлені у сучасних автомобілях. Здавалось, ця функція доволі проста, та й потреба у ній виникає рідко. Але на думку розробників Apple, вона зможе заспокоїти водія, чи власника авто у стресовій ситуації, або через пошук підказати подальші кроки – проведення діагностики, візит на СТО тощо.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новий Porsche Cayenne здивує ультрасучасним дисплеєм та елементами кокпіту з електромобіля Taycan.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Спортивні електромобілі родини Hyundai N отримають унікальні колісні диски з карбону

Буси на батарейках: Mercedes-Benz представив оновлені електромобілі EQV та eVito