in

Nissan Leaf першого покоління втратить низку важливих функцій за командою автовиробника: подробиці

Компанія Nissan у Британії позбавляє деякі свої електромобілі ряду зручних функцій. Обмеження функціоналу вступить в дію 1 квітня. Суперечливий крок викликав обурення у власників, дехто стверджував, що компанія передчасно кидає перших споживачів електромобілів.

Серед постраждалих моделей – Nissan Leaf і Nissan e-NV200, випущені до 2016 року. Електромобілі втратять можливість дистанційного попереднього прогріву транспортних засобів у зимові місяці або охолодження їх заздалегідь влітку за допомогою додатка для телефону. Крім того, зникне можливість встановлювати розклад зарядки за допомогою смартфона – це критично важлива функція, яка дозволяє власникам користуватися перевагами непікових тарифів зарядки, коли попит на мережу найнижчий.

У заяві BBC Nissan сказав, що додаток NissanConnect EV, який зараз пов’язаний з автомобілями Nissan Leaf і e-NV200, випущеними до 2016 року, буде закрито з 1 квітня 2024 року в рамках підготовки до закриття технології 2G.

Постраждалі транспортні засоби спілкуються через програму з підключенням до мережі 2G. Хоча телекомунікаційні компанії Британії планують вимкнути мережі 2G, вони не зроблять це до кінця десятиліття, що викликає запитання щодо того, чому Nissan вирішив припинити підтримку так рано.

Варто зазначити, що власники зазначених авто все ще можуть встановити таймер клімат-контролю або таймер зарядки, але це потрібно робити через інформаційно-розважальну систему машини.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Європі продали 100 000 Nissan обладнаних технологією e-POWER.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz безкоштовно передає покупцям електромобілів нову зарядку Wallbox: хто може отримати подарунок

Краш-тести будуть карати автовиробників за масивні сенсорні екрани: подробиці