in

Заявка на рекорд: електромобіль Porsche Taycan зміг проїхати майже 600 км на одному заряді

Компанія Porsche оголосила, що оновлений електромобіль Taycan 2025 модельного року зміг подолати 587 км під час випробувань на дорогах в Північній Америці. Зазначається, що це на 160 км більше, ніж максимальний пробіг на одному заряді батареї авто до оновлення.

Варто зазначити, що вищий показник запасу ходу базується на оцінках автовиробника. Це означає, що він все ще може бути змінений, коли експерти з незалежних агентств отримають оновлений чотиридверний електромобіль для випробувань.

У компанії зазначають, що електромобілі заряджались на зарядних пристроях мережі Electrify America в Лос-Анджелесі. Тестові екземпляри були оснащені більшою батареєю Performance Battery Plus. Учасники рухалися з максимальною швидкістю 120 км/год.

За даними автовиробника, новий Porsche Taycan також запропонує “коротші та надійніші процеси зарядки”. Завдяки максимальній потужності заряджання у 300 кВт (приблизно на 30 кВт більше, ніж раніше), електромобіль може отримати від 10% до 80% енергії менш ніж за 20 хвилин. Це стало можливим завдяки використанню 800-вольтової архітектури.

“Чудовий результат. Випробування запасу ходу в Південній Каліфорнії продемонструвало, наскільки ефективним є оновлений Taycan. Ми продовжуємо зосереджуватися на нашій стратегії “швидкої подорожі” для електромобілів з короткими зупинками для зарядки в поєднанні з високим реальним запасом ходу”, – зазначив Кевін Гік, віце-президент моделі Taycan.

Очікується, що Porsche представить оновлений Taycan 2025 року за кілька тижнів. Очікується, що нову топову комплектацію, яка вже перевершила час кола Tesla Model S Plaid на Нюрбургрингу ще до того, як вона потрапила на виробничі лінії, буде представлено разом з іншими авто модельної лінійки.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Porsche Taycan побив рекорд Tesla Model S Plaid на Нюрбургринзі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У черзі понад 16 000 покупців: перший електромобіль Range Rover викликав рекордний інтерес

Електричний маскл-кар Dodge Charger покажуть за місяць: що відомо про новинку