in

Повний привід та 218 сил: поліція придбала електромобілі Toyota bZ4X

Електромобілі Toyota bZ4X заступили на службу поліції у Британії. Японські електромобілі будуть виконувати роль нової патрульної машини паркової поліції у районах Кенсінгтон і Челсі міста Лондон. Загалом нові Toyota bZ4X патрулюватимуть 28 парків, відкритих просторів і кладовищ.

“Ми впевнені, що завдяки високій якості, універсальності та чудовим екологічним характеристикам bZ4X доведе свою цінність у паркової поліції та багатьох інших громадських службах у майбутньому”, – сказав Ніл Брод, генеральний менеджер Toyota One Fleet Services.

Електромобіль заступає на службу в один із найбільш завантажених підрозділів поліції парків у Лондоні, тобто він не буде там лише для того, щоб похизуватися. Команда каже, що обрала bZ4X через його повнопривідну трансмісію та розміри: він достатньо компактний, щоб проїжджати доріжками парків, але достатньо великий, щоб вмістити все обладнання, яке потрібне поліцейським.

Крім того, у процесі вибору враховувалися екологічні переваги електромобіля. Відсутність викидів роблять Toyota bZ4X більш бажаним у парках, ніж дизельні автомобілі, якими раніше керувала поліція.

Toyota bZ4X оснащена акумуляторною батареєю ємністю 71,4 кВт*год, яка забезпечує запас ходу до 411 км за циклом WLTP. Батарея живить два електродвигуни сукупною потужністю 215 к.с.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Toyota комплектуватимуть акумуляторами LG, випущеними в Мічигані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Два місця та дизайн від Pininfarina: австралійці показали електричний скутер Vmoto APD

Новий електричний кросовер від Chrysler вийде на дороги до 2025 року: подробиці