in

Новий електричний кросовер від Chrysler вийде на дороги до 2025 року: подробиці

Генеральний директор Chrysler Крістін Фойелл підтвердила намір бренду представити свій перший електромобіль на базі платформи STLA до 2025 року. Дворядний електричний кросовер повинен стати початком ренесансу для бренду.

Фойелл додала, що майбутня модель черпатиме натхнення з концепції Airflow, представленої у 2022 році. Тим не менш, як ми зазначали раніше, між майбутньою моделлю та концептом будуть помітні відмінності.

Генеральний директор доручила керівнику дизайну Stellantis, Ральфу Жилю, розробити виразний автомобіль, який привертав би увагу до авто марки Chrysler.

Раніше в цьому році Жиль сказав, що концепції дизайну, представлені Airflow, будуть розвиватися в майбутньому. Він назвав початкову концепцію “лише початком історії” і сказав у травні, що початкові відгуки про майбутню модель були надзвичайно позитивними.

Хоча майбутній електромобіль черпатиме натхнення з концепції Airflow, навряд чи він матиме таку саму назву. Раніше в цьому році генеральний директор зазначила, що компанія вивчає кілька імен, деякі з яких пов’язані з історичною лінійкою бренду, а інші є зовсім новими.

Chrysler Airflow Concept

Відомо, що нова модель базуватиметься на архітектурі STLA Large. У Stellantis очікують, що новинка зможе проїжджати до 644 км на одній зарядці, а завдяки 800-вольтній архітектурі авто зможе швидко заряджатись та легше справлятись з тривалими поїздками.

На додаток до підтвердження запуску електричного кросовера Chrysler до 2025 року, Фойелл також надав деяку інформацію про решту модельного ряду. Вона зазначила, що автовиробник планує додати новий седан до своєї лінійки. Крім того, вона зазначила, що бренд має намір продовжувати пропонувати мінівен Pacifica з гібридною силовою установкою до кінця десятиліття.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Chrysler випустить свій перший електромобіль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Повний привід та 218 сил: поліція придбала електромобілі Toyota bZ4X

Стали відомі марки авто, власники яких найбільш задоволені своїми машинами: рейтинг