in

Два місця та дизайн від Pininfarina: австралійці показали електричний скутер Vmoto APD

Австралійський виробник мототехніки у рамках виставки EICMA в Італії представив концептуальний варіант електричного скутера Vmoto APD Concept, над дизайном якого працювали спеціалісти ательє Pininfarina.

Vmoto є виробником електричних мотоциклів з Перта, Австралія, хоча його виробничі потужності розташовані в Нанкіні, Китай. Для свого останнього проекту компанія співпрацювала з легендарним італійським дизайнерським ательє Pininfarina. Відомо, що нова концепція є передвісником серійної моделі, яка приєднається до асортименту Vmoto найближчим часом.

Розроблений Pininfarina Vmoto APD повинен стати конкурентом скутера BMW CE 04. Vmoto APD Concept фактично є максі-скутером. Новинка має двомісне крісло та додаткові відділення для речей. Зазначається, що зовнішній вигляд електроскутера розроблявся з упором на аеродинаміку, використовуючи переваги аеродинамічної труби Pininfarina.

Vmoto поки не оголосила специфікації електричної трансмісії скутера, зберігши це для дебюту серійної версії, яка може відбутися в 2024 році. Як і у випадку з рештою модельного ряду Vmoto, APD, швидше за все, буде вироблятися в Китаї.

Відвідувачі виставки EICMA 2023 у Мілані зможуть особисто ознайомитися з концептом Vmoto APD з 9 по 12 листопада.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Німеччині почали виробляти електричний скутер BMW CE 04.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Втрачає по $430 000 з кожного електромобіля: Lucid відзвітував про значні збитки

Повний привід та 218 сил: поліція придбала електромобілі Toyota bZ4X