in

Yamaha працює над новою системою заміни акумуляторів у електробайків

Японська компанія планує впроваджувати систему заміни акумуляторів, як зручну альтернативу зарядці акумуляторів. Саме з цією метою Yamaha заснувала нове підприємство із заміни акумуляторів, яке отримало назву ENYRING та розвертає її діяльність у Європі.

Анонсовано, що ENYRING зосереджується на співпраці між Yamaha Motor і компаніями, що виробляють електробайки і надають послуги шерінгу. По суті, це спосіб для Yamaha стати партнером у створенні системи заміни акумуляторів для електровелосипедів без необхідності самостійно виконувати всю важку роботу.

Сервіс планує розпочати роботу з акумуляторів для електричних велосипедів, пояснюючи, що ці акумулятори можна легко замінити на будь-якій з акумуляторних станцій, встановлених по місту в будь-який час, усуваючи клопоти з підзарядкою, а також витрати на придбання нового акумулятора як тільки один досягає кінця свого життєвого циклу.

Нова компанія також планує брати старі батареї, які більше не підходять для використання в електровелосипедах, і повторно використовувати у якості акумуляторів, розібравши їх на елементи для переробки та повторного використання.

Батареї багатьох електровелосипедів вважаються вичерпаними, коли вони досягають 70-80% від початкової ємності, після чого високе споживання енергії внаслідок жорсткої їзди призводить до виснаження запасу. Але ті ж елементи батареї можуть продовжувати працювати як стаціонарні батареї в системах зберігання енергії.

Хоча мета звучить чудово, поки неясно, які саме компанії зможуть використовувати батареї Yamaha, і чи працюватимуть вони з декількома існуючими брендами, чи компанія намагається створити новий стандарт, який повинні прийняти компанії, що займаються виробництвом електровелосипедів, щоб скористатися послугою ENYRING. Раніше ми бачили, як Yamaha брала участь у консорціумі під керівництвом Honda та інших японських мобільних компаній, який прагне впровадити систему замінних акумуляторів Honda, як галузевий стандарт.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електровелосипеди Yamaha стали ще доступнішими, адже компанія запустила нову онлайн-платформу продажів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Hyundai запатентував твердотільні акумуляторні батареї для електромобілів: як працюють

СТО Сінта Груп: Лідерство та інновації в галузі технічного обслуговування автомобілів