in

Залучив $3 млн інвестицій за три дні: електробайки Fuell Flow стануть серійними

Чотири роки тому компанія під назвою Fuell анонсувала виробництво нового електромотоцикла, але пандемія коронавірусу суттєво підкосила плани молодої компанії.

Лише минулого року з’явилися новини про компанію. У листопаді 2022 року Fuell оголосив, що з рештою почне серійний випуск новинки. Варто зазначити, що лише через дві години після запуску продукту компанія залучила щонайменше 1 мільйон доларів інвестицій. За три дні ця цифра зросла до 3 мільйонів доларів.

Відомо, що ціна електробайка складе 12 995 доларів. Але що може запропонувати Fuell Flow? Мова йде про електричний мотоцикл, створений людиною, яка має досвід роботи з Harley-Davidson. Електробайк оснащений запатентованим мотор-колесом, що поставляється у двох варіантах потужності: 47, або всього 15 к.с. Незважаючи на ці скромні цифри, рівень крутного моменту у обох версіях приголомшливий – 750 Нм. Це дозволяє байку вагою 180 кг розганятися з місця до 100 км/год за 3,5 секунди, а максимальна швидкість мотоцикла становить 140 км/год.

Двухколісний транспортний засіб приводиться в рух тяговою батареєю ємністю 10 кВт*год, яка  забезпечує запас ходу в 240 км у міських умовах. Щоб повністю зарядити пристрій, потрібно всього 30 хвилин, і, за підрахунками розробників, це коштує лише 2 долари. Черга на замовлені електробайки розтягнулась майже на два роки. Тому замовлені сьогодні мотоцикли власники отримають не раніше кінця 2024 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Harley-Davidson звернеться по допомогу до інших компаній для виробництва електробайків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Stellantis назвали найбільшу ваду сучасних автомобілів

З 1 серпня до «Електронної черги перетину кордону» дозволили долучатися легковикам