in

500 млн доларів інвестицій: Harley-Davidson звернеться по допомогу до інших компаній для виробництва електробайків

У компанії вигадали, як вийти на фондову біржу, оминувши процедуру IPO.

Уникнути процедури первинного публічного розміщення (IPO) підрозділу LiveWire, який відповідає за виробництво електробайків Harley-Davidson, дозволить угода зі SPAC-компанією AEA-Bridges Impact Corp.

Також в угоді братиме участь тайванський виробник скутерів Kymco, якого Harley-Davidson називають «стратегічним партнером». За підтримки тайванців американська компанія розраховує масштабувати виробництво власних електробайків.

Наразі ринкова вартість LiveWire складає 1,77 млрд. доларів. В результаті майбутньої операції акціонерний капітал (PIPE) виробника електромотоциклів збільшиться на 500 млн. доларів: 400 млн внесе AEA-Bridges Impact Corp., 100 млн – Harley-Davidson і Kymco. Після закриття операції акції LiveWire торгуватимуться на Нью-Йоркській фондовій біржі під тикером LVW.

Підрозділ LiveWire було створено у 2019 році, а на початку цього року його виділили у окремий бренд. Першою його моделлю став електробайк LiveWire One із запасом ходу до 230 км та цінником у 22 000 доларів. Нинішня угода зі SPAC-компанією дозволить бренду залишатися «у лоні» материнської компанії та одночасно створювати власний фірмовий стиль, відмінний від класичних моделей Harley-Davidson.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Києві засвітився електричний мотоцикл Harley-Davidson.

За матеріалами: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

8 доларів на місяць: Toyota вводить передплату на дистанційний запуск двигуна

Преміальна версія Toyota bZ4X: Lexus готує «двійника» популярного електрокросовера