in

Українські десантники отримали партію електробайків ELEEK

Розвідники з Десантно-штурмових військ ЗСУ отримали партію нових електробайків виробництва компанії ELEEK. Зазначається, що двоколісні електромотоцикли поступили на службу 132-го окремого розвідувального батальйону.

Шість електробайків виготовили у версії Atom Military на замовлення компанії Agiliway, яка вирішила передати байки для військових.

“На базі моделі Atom було створено версію електровелосипеда Atom Military, який може бути витривалим, надійним, тихим, компактним і водночас потужним”, – говорять розробники.

За словами представників виробника, електробайк ELEEK Atom Military здатний розвивати максимальну швидкість у 70 км/год, а його пробіг на одному заряді батареї становить цілком пристойні 150 км.

Окрім того, завдяки швидкісній зарядці тяговий акумулятор від 0 до 100% ємності заряджається лише 5 годин. Це дозволяє військовим заряджати байк впродовж ночі та використовувати його на повну протягом дня.

Серед головних переваг електробайків, які відзначають військові – це досить легка вага, а саме 70 кг, а також фактично безшумність електромотора, що дозволяє десантникам виконувати бойові завдання непоміченими.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, український електробайк Delfast визнали кращим всюдихідним електровелосипедом 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ринок нових електромобілів в Україні невпинно росте: які авто купували у жовтні

Виробники електромобілів стикнулися з неочікуваною проблемою: на захист радіохвиль в авто може піти $4 млрд