in

Стартап ELEEK побудував ще шість електробайків для українських військових: кожен із власним імʼям

Тернопільський стартап ELEEK побудував чергову партію електробайків для українських військових, які захищають нашу землю від російських окупантів.

Цього разу було зроблено шість електробайків, кожен з яких отримав своє унікальне ім’я.

«Шість електробайків. Шість імен, які разом складають уривок вірша. Шість нових власників, які будуть виконувати поставлені задачі легше, швидше та тихіше», – наголосили у ELEEK.

Як відомо, електробайки ELEEK назвали Cossack, Stinger, Silent, Guns, Glorious та Ukraine’s.

Створити електробайки вдалося завдяки коштам, що були зібрані у США.

«Cossack Stinger Silent Guns Glorious Ukraine’s. Це слова з вірша (який став мантрою), написаного моїм другом зі Сполучених Штатів Америки. І нанесені вони на нових потужних електробайках ELEEK Atom Military. Саме ці слова стали мотивацією для збору необхідної суми на придбання цієї техніки. Завдяки збору коштів, який був організований у США, ми змогли побудувати 6 транспортних засобів тут, в Україні, для наших військових (на додаток до трьох, які були побудовані та передані раніше)», – розповів один з організаторів збору Дмитро Ванда.

Він також додав, що невідомо, чи будуть нові електробайки використовуватися в одному підрозділі, чи будуть задіяні невеликими групами в різних місцях.

«Але достеменно відомо, що ці потужні слова уособлюють нерозривний зв’язок вільних людей, які воюють кожен на своєму фронті – на передовій, в тилу, за кордоном, навіть на інших континентах, допомагаючи нам боронити нашу рідну Україну від орд загарбників, вбивць і мародерів.

Cossack Stinger Silent Guns Glorious Ukraine’s», – написав Ванда у Facebook.

Як раніше повідомляв Autogeek, Збройним силам України передали партію удосконалених електровелосипедів компанії ELEEK, які виготовили спеціально для військових.

За матеріалами: facebook.com/eleekbikes, facebook.com/vanda.dmitry

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volkswagen готує до випуску 10 моделей електромобілів: найдешевший коштуватиме $25 000

200 км на одному заряді: американці почали продавати в Європі дешевий електромобіль за €12 000