in

Електробайки скорочують попит на нафту в світі в чотири рази швидше, ніж електромобілі: дослідження

У той час як уряди інвестували в розвиток електромобілів десятки мільярдів доларів, щоб зробити світ екологічнішим, електровелосипеди поруч роблять значно більше, та успішно зменшують викиди вуглекислого газу в усьому світі.

Електромобілі чистіші, ніж транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння. Однак, оскільки вони великі та дорогі, для переходу світового автопарку на електричну енергію знадобиться багато часу. Більш доступні для більшої частини світу електровелосипеди впроваджуються набагато швидше.

Тоді як минулого року по всьому світу експлуатувалося 20 мільйонів електромобілів і 1,3 мільйона електробусів, фургонів і вантажівок, The Conversation повідомляє, що в експлуатації було понад 280 мільйонів електричних мопедів, скутерів, мотоциклів і триколісних транспортних засобів.

Це пов’язано з тим, що в регіонах світу, де велосипеди та скутери вже популярні, користувачі вибирають більш доступне рішення для пересування. Загалом, їх популярність уже скоротила попит на нафту приблизно на мільйон барелів на день, або приблизно на 1 відсоток світового попиту. Це вчетверо більше, ніж зробили електромобілі.

Згідно з дослідженням Енергетичного інституту UCL, яке цитує The Conversation, поїздки на електросамокатах виробляють на 45% менше вуглекислого газу, ніж альтернативні варіанти. Дослідники зі Сполучених Штатів підрахували, що якби поїздки на електровелосипедах становили 11% усіх поїздок автомобілями, викиди, пов’язані з транспортом, могли б зменшитися приблизно на 7%.

Зростання кількості електровелосипедів також відкриває можливість для людей, які хочуть бути екологічними. Реальність така, що в США 60 відсотків усіх поїздок на автомобілі мають протяжність менше 10 км. Це відстань, яку можуть легко подолати багато електровелосипедів – крім того, це не вимагає від власників повністю позбутися своїх автомобілів з ДВС. Навіть для водіїв з електромобілем електровелосипед може бути хорошою альтернативою.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, екзамен на отримання прав на мотоцикл можна буде складати на електробайку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla знову зменшує ціни на нові та вживані електромобілі: стала відома сума знижки

Від дизайнера Ford та Aston Martin: електричне багі Callum Skye стане серійним