in

Відео дня: електромобіль Toyota BZ4x втопили у морі через помилку водія

Помилка призвела до того, що власник електромобіля Toyota BZ4x з жахом спостерігав, як його авто котиться в океан у Лінні, штат Массачусетс. Вочевидь, чоловік подумав, що машина запаркована, а коли на мить вийшов, електрокросовер покотився. У машині на той момент перебував ще один чоловік, якому вдалося втекти, машина ж повністю зникла у воді.

Зазначається, що двоє чоловіків сиділи в Toyota на поромному терміналі Blossom Street Pier біля рампи човнів і обідали. Коли водій вийшов з кросовера, щоб викинути сміття подалі від електромобіля, авто попрямувало до океану. Повідомляється, що пасажир зробив шалену спробу зупинити машину, але марно.

“Я почав відчувати, як машина трохи котиться. Я схопив снігову щітку, щоб спробувати зупинити авто, але спроба була марною. Далі я зробив усе, що міг, опустив вікно, виліз і стрибнув у воду”, – сказав пасажир електромобіля місцевій радіостанції.

Берегова охорона пообіцяла, що найближчим часом авто дістануть з води. Для цього задіють невеликий човен, потужний евакуатор та кілька авто з місцевої пожежної частини.

За даними берегової охорони США, проникнення солоної води в батареї електромобілів може призвести до пожежі. Хоча малоймовірно, що автомобіль загорівся під водою, цілком імовірно, що в ньому все ще може виникнути коротке замикання у майбутньому.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Україні стартували продажі нового гібрида Toyota C-HR.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В найближчі кілька років: Volkswagen планує представити 25 нових електромобілів

Відомий кіноактор пересів на дуже незвичний електромобіль Rolls-Royce: у чому його особливість