in

В найближчі кілька років: Volkswagen планує представити 25 нових електромобілів

В останні місяці електрична революція на ринку автомобілів починає перетворюватись в електричну еволюцію, оскільки впровадження авто на електротязі відбувається повільніше, ніж передбачали деякі автовиробники. Це в поєднанні з іншими проблемами змусило деякі компанії переглянути свої плани.

Однак Volkswagen Group of America не входить до їх числа, оскільки президент і генеральний директор Пабло Ді Сі нещодавно підтвердив, що компанія та її бренди все ще планують випустити 25 електромобілів у Північній Америці до 2030 року.

На думку топ-менеджера, варто посилювати інвестиції в інфраструктуру зарядних станцій, а також збільшувати державну підтримку, щоб допомогти електромобілям стати масовими.

Що ще цікавіше, Ді Сі визнав, що ID.7 і ID.Buzz з часом отримають нові версії. Це не надто дивно, враховуючи переваги моделей на ринку, але водночас компанія покладає великі надії на нові великі та середньорозмірні кросовери. Керівник не вдавався в подробиці, але сказав виданню, що моделі вже затверджені.

Ді Сі також зазначив, що у майбутньому модельний ряд компанії буде розширюватися завдяки новим Audi Q6 e-tron і Porsche Macan EV. Автомобільний концерн також відроджує Scout у ролі електричного бренду, а Bentley прагне електрифікувати всю свою лінійку до 2030 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen представив новий електромобіль ID.7 S.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Toyota розробила інноваційний спосіб утилізації батарей електромобілів: як він працює

Відео дня: електромобіль Toyota BZ4x втопили у морі через помилку водія