in

Відомий кіноактор пересів на дуже незвичний електромобіль Rolls-Royce: у чому його особливість

Голлівудська зірка Джейсон Момоа обрав у якості власного електромобіля незвичний кастомний Rolls-Royce Phantom II 1929 року. Процес перетворення 95-літнього седана на електричне авто був детально описаний в документальному серіалі під назвою “On The Roam”.

Роботи з перетворення класичного авто на електромобіль виконувала компанія Electrogenic. Команда спеціалістів обережно зняла 7,7-літрову рядну “шістку”, яка спочатку приводила в рух автомобіль, і замінила її акумуляторною батареєю на 93 кВт*год. Щоб він не виглядав недоречним у моторному відсіку, він був покритий спеціальним алюмінієвим екраном.

Авто приводиться у рух електромотором потужністю 201 к.с., що приблизно в чотири рази більше, ніж у оригінального двигуна 1929 року. Electrogenic також довелося з’ясувати, як можна альтернативним методом, без ДВЗ, живити централізовану систему змащення шасі автомобіля. Вона необхідна для того, щоб підтримувати бронзові втулки та з’єднання в хорошому робочому стані. Тому команді довелося сховати новий насос у транспортному засобі, щоб гарантувати, що фірмова плавність Rolls-Royce не була під загрозою.

Компанії також довелося придумати, як удосконалити гальма з тросовим приводом. Інженери приховали гідравлічну систему між педаллю та оригінальними тросовими приводами, щоб покращити продуктивність і дозволити системі працювати в тандемі з рекуперативною гальмівною системою.

У салоні Electrogenic також модернізували деякі прилади. Так, покажчик рівня палива тепер служить світлодіодним покажчиком рівня заряду батареї. Амперметр також служить вимірювачем потужності, відстежуючи швидкість споживання потужності під час прискорення та кількість енергії, яку збирають рекуперативні гальма.

Цікаво, що кожен бажаючий може побачити реакцію Момоа на його нову машину в серіалі On The Roam, який зараз транслюється на Discovery+ і HBO Max.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Rolls-Royce занесе в чорний список “перекупів” електричного Spectre.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: електромобіль Toyota BZ4x втопили у морі через помилку водія

Електричний кросовер Volvo EX30 офіційно прибув в Україну: названі ціни та характеристики новинки