in

Rolls-Royce занесе в чорний список “перекупів” електричного Spectre

Виконавчий директор Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвес заявив, що британський автовиробник буде заносити в чорний список покупців, які будуть перепродавати довгоочікуваний електричний Spectre заради додаткового прибутку.

Торстен Мюллер-Отвес нещодавно поспілкувався з представниками ЗМІ під час презентації першого в історії електричного Rolls-Royce у Каліфорнії та розповів, що ті, хто хоче купити Spectre, спершу повинні пройти погодження компанії, і лише потім, можливо, їм пощастить отримати свій екземпляр. Якщо клієнти потім вирішать перепродати з націнкою, то у покупці будь-якого наступного Rolls-Royce їм буде відмовлено.

“Я можу вам сказати, що ми справді вводимо необхідність доводити, хто ви є, що ви хочете робити з електромобілем, і лише після погодження ви можете отримати свій слот для замовлення”, – сказав Мюллер-Отвес.

Очікується, що Rolls-Royce почне поставки Spectre у четвертому кварталі 2023 року. Він виявився надзвичайно популярним, і генеральний директор бренду сказав, що може виникнути необхідність збільшити виробництво. З тих, хто замовив Spectre, близько 40% є новими покупцями бренду.

Попри загрозу потрапляння власників у чорний список, надзвичайно успішний британський автомобільний дилер Том Хартлі розповів, що він уже домовився про покупку двох Spectre у власників, кожен із націнкою 64 000 доларів.

“Виробники ніколи не завадять успішним підприємцям, бізнесменам і аристократам продавати свої автомобілі. Я вже погодився купити два Spectre у клієнтів. Я не вважаю справедливим для автовиробників говорити клієнтам, які витратили близько півмільйона доларів на автомобіль, що вони можуть з ним робити. Це не правильно. Обставини людей змінюються, у них може бути справжня причина для продажу, наприклад, фінансові проблеми”, – сказав він.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, два люксових електромобіля Mercedes та Rolls Royce помітили на одній зарядній станції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz став першим німецьким виробником електромобілів, що перейде на зарядки Tesla

Audi має намір розпочати виробництво електромобілів у Мексиці