in

Opel анонсував премʼєру нового концепта: оприлюднено назву

Бренд Opel представляє свій новий концепт-кар, що має назву Opel Experimental. Згодом німецький Бренд оприлюднить додаткові подробиці про новинку, перш ніж представити концепт Opel Experimental міжнародній аудиторії на виставці IAA Mobility у Мюнхені (буде проходити 5-10 вересня 2023 року).

Фролан Хетль (Florian Huettl), директор Бренду Opel, заявив: «Як вказує назва, концепт-кар Opel Experimental дасть чітке експериментальне бачення розвитку – причому всього Бренду, а не лише лінійки автомобілів. Це показує, куди ми будемо рухатись, куди буде спрямований наш Бренд на найближчі роки, як інновації та технології вплинуть на всі серійні автомобілі наступного покоління. Новий концепт – це символ того, чого ми хочемо досягти з Брендом Opel у майбутньому».

Концепт-кар Opel Experimental демонструє наступний етап еволюції вже схваленої та позитивно прийнятої філософії «чистого» та сміливого дизайну, що вперше було використано в концепті GT X Experimental. Новий концепт-кар втілює подальше вдосконалення Бренду та його розвиток в межах концерну Stellantis, демонструючи втілення останніх світових трендів життя: Detox (детоксикація і очищення від зайвого), Modern (сучасність та відповідність часу), German (німецький стиль та якість), Greenovation (зелені інновації заради майбутнього).

Крім того, нове творіння Центру дизайну в Рюссельсхаймі стане першою новинкою Opel, на якій з гордістю буде представлений новий логотип Бренду «Opel Блискавка» (Opel Blitz). Більш гострий та впевнений новий логотип розташований на найбільш помітному місці – в центрі дизайнерського елементу «Компас». Останній наразі є ключовим принципом графічного стилю Opel та основою дизайну передніх, задніх, внутрішніх елементів.

Нарешті, концепт-кар Opel Experimental продовжить давню й успішну традицію концептуальних автомобілів «зроблених у Рюссельсхаймі». Це традиція, що почалась ще у 1965 році, коли Бренд Opel став першим європейським брендом, який представив дизайнерське дослідження у формі легендарного концептуального купе Experimental GT.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Студенти створили електромобіль із запасом ходу 2500 км і потрапили в книгу рекордів Гіннеса

Amazon починає експлуатацію одразу 300 електричних фургонів Rivian у Європі