in

Студенти створили електромобіль із запасом ходу 2500 км і потрапили в книгу рекордів Гіннеса

У Книзі рекордів Гіннеса з’явився новий запис. На німецькому автодромі Іммендинген встановлено новий світовий рекорд запасу ходу для електромобілів – 2488,4 км. Він належить експериментальному одномісному боліду Eco-Runner XIII, побудованому групою студентів технічного університету міста Делфт (Нідерланди).

Прототипи електромобілів у лабораторії університету будують із 2005 року. І вони вже встановили не один світовий рекорд. Нинішній рекордсмен – електромобіль із водневими паливними елементами. У нього компактний карбоновий кузов, який важить 72 кг. Эмність водневого балону лише 1 кг, але цього достатньо для 71,5-годинного заїзду автодромом на середній швидкості 45 км/год.

Під час рекордного заїзду в Іммендингені за кермом боліду змінюючи один одного побували 11 водіїв. Як повідомляється, під час заїзду було витрачено 950 г водню. Таким чином, повного бака цілком могло вистачити на дистанцію понад 2500 км.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla Model S Plaid повернула собі рекорд «Північної петлі» серед серійних електромобілів.

За матеріалами: ecorunner.nl

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На станціях YASNO кіловати здешевшають на 4 грн: як зарядити електромобіль вигідніше

Opel анонсував премʼєру нового концепта: оприлюднено назву