in ,

Amazon починає експлуатацію одразу 300 електричних фургонів Rivian у Європі

Найбільший у світі торговий майданчик Amazon починає розгортати свій парк електричних фургонів Rivian у Європі. Як повідомив InsideEV’s, найближчими тижнями німецький підрозділ компанії почне експлуатувати понад 300 електровантажівок американського стартапу. Вони поповнять парк із 1000 електричних фургонів інших брендів і працюватимуть на майданчиках Amazon у Берліні, Дюссельдорфі та Мюнхені.

Європейська версія Rivian EDV 500 більш вузька та коротка, ніж 3000 виготовлених на замовлення електричних фургонів, які доставляють товари у 500 містах та регіонах США. Як повідомляється, «американські» Rivian EDV доступні у двох специфікаціях: EDV 500 та EDV 700 (з об’ємом зберігання 500 або 700 кубічних футів відповідно).

Габаритна довжина «американського» EDV 700 складає 7000 мм при колісній базі 4700 мм. Тоді як «європейська» модифікація EDV 500 досягає у довжину 6300 мм, а відстань між осями – 4000 мм.

Перш ніж виїхати на дороги, прототипи EDV європейського стандарту ретельно тестувалися водіями у Німеччині з минулого року. Це дозволило Rivian оптимізувати продуктивність, безпеку та довговічність фургона в різних погодних та географічних умовах. Зокрема, його оснастили спеціальним пакетом програмного забезпечення. Також у арсеналі «європейської» версії система попередження зіткнень, адаптивний круїз-контроль, автоматичне екстрене гальмування, автоматичні дверні замки та перегородка з електроприводом.

У електрифікацію свого європейського парку Amazon планує найближчими роками інвестувати понад 1,09 млрд доларів. З них понад 436 млн призначені для німецького підрозділу.

У вересні 2019 року Amazon замовила у Rivian 100 000 фургонів. Замовлення має бути виконане до 2030 року. Цей крок дозволить Amazon досягти нульового рівня викидів СО2 до 2040 року.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобілі Rivian підключать до мережі Supercharger і перейдуть на конектор NACS від Tesla.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Opel анонсував премʼєру нового концепта: оприлюднено назву

Відроджений Renault 5 в електричному виконанні помічений на дорожніх тестах (фото)