in

Електромобілі Rivian підключать до мережі Supercharger і перейдуть на конектор NACS від Tesla

Компанія Rivian Automotive підписала угоду з Tesla про надання водіям Rivian доступу до мережі Tesla Supercharger у США та Канаді. Навесні 2024 року власники електропікапів R1T й кросоверів R1S отримають доступ до більш ніж 12 000 нагнітачів.

Паралельно компанія продовжуватиме розвивати власну зарядну мережу Rivian Adventure Network. Ці зусилля спрямовані на прискорення переходу на електромобілі та скорочення шкідливих викидів.

Спочатку поповнюватимуть батареї через адаптер, а починаючи з 2025 року Rivian включить зарядні порти Північноамериканського стандарту зарядки (NACS) в стандартну комплектацію своїх автомобілів. Це стосується як моделей лінійки R1, так і на майбутніх електромобілів на платформі R2. Перший з них – середньорозмірний кросовер, порівняний габаритами з Ford Bronco, вийде на ринок у 2026 році. Вартість моделі складе від 40 000 до 60 000 доларів.

Першим ініціативу Tesla зробити свій зарядний роз’єм новим національним стандартом North American Charging Standard (NACS) підтримав Ford. Пізніше угоду з Tesla підписали General Motors та декілька компаній, які займаються обладнанням та зарядною інфраструктурою. Серед них ChargePoint, ABB, Tritium та Freewire.

Як раніше повідомляв Autogeek, тисячі електромобілів Tesla зібрали в порту Шанхаю для відправки до Канади.

За матеріалами: Rivian

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Є чим пишатися: український ринок електромобілів демонструє найшвидше зростання у Європі

Ще не презентований електричний родстер MG Cyberster візьме участь у підйомі на пагорб у Гудвуді