in ,

Автосервіс Oiler переходить на комплексний формат послуг

Автосервіс Oiler, що надає послуги з діагностики та обслуговування систем автомобілів і мотоциклів, відтепер буде надавати комплексні послуги з широким охопленням споживацьких запитів.

Як зазначили представники СТО Oiler, новий підхід з надання послуг направлений на розширення постійної цільової аудиторії автомобілістів, а також на економію часу, що зазвичай йде на візити в автосервіс.

Рідші візіти – більше вільного часу

Однією з пріоритетних цілей компанії, яка відкрила вже кілька точок СТО, є зменшення періодичності відвідування станцій обслуговування. Так, у ході комплексної діагностики фахівці сервісів зможуть визначити те, що потрібно зробити та зроблять це у рамках одного візиту.

На відміну від поїздок в автосервіс щоразу, коли потрібно щось перевірити чи поміняти, такий підхід заощадить водієві багато часу та грошей. Іншими словами, комплексний сервіс дозволить водієві приїхати на СТО лише один раз у рекомендований період, залишити машину в руках професіоналів, а потім отримати її повністю перевіреною та обслуженою.

Повна діагностика – основа ТО

Мова як про перевірку працездатності ключових систем, включаючи повну діагностику за 58 пунктами або діагностику конкретних систем, так і надання необхідних послуг з регламенту – заміну масла, заміну паливного та повітряного фільтрів, заміну амортизаторів, а також комплекс точних регулювань обладнання (розвал-сходження) і так далі.

Якщо під час первинної діагностики виявляться специфічні проблеми, буде проведено комплекс спеціалізованих процедур, як ендоскопія двигуна, перевірка лакофарбового покриття, заміна сервісних ременів тощо. Точний перелік процедур, рекомендованих до проведення, буде індивідуальним для кожного автомобіля.

Від глобальних до сезонних завдань

Крім того, комплексний формат передбачає вирішення «сезонних» завдань автомобіліста, включаючи перелік шиномонтажних робіт та зберігання літніх або зимових шин на спеціальних стендах у призначених для цього складських приміщеннях.

Окремий комплекс послуг СТО запропонує клієнтам, які бажають продати власний автомобіль. Комплекс послуг із передпродажної діагностики дозволить визначити слабкі місця та усунути, щоб зберегти або навіть збільшити ринкову вартість транспортного засобу.

Записатися на комплексні послуги можна як за контактними телефонами, так і за допомогою онлайн форми на офіційному сайті автосервісу Oiler.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У новому фільмі “Людина-павук” супергерой їздитиме на електромобілі Hyundai Ioniq 5: опубліковано трейлер

УкрАВТО починає продаж автомобілів Geely в Україні: можливо, навіть електромобілів