in

Зручна парковка: компанія Bosch запустила продаж ультразвукових датчиків 6 покоління на українському ринку

Шосте покоління ультразвукового датчика дозволяє просто та зручно паркуватися у дуже обмеженому просторі, маневрувати вузькими місцями й здійснювати автоматичне/віддалене паркування. Система підтримує функції екстреного гальмування на низьких швидкостях завдяки оперативній реакції на різні перешкоди (наприклад, пішоходів або стовпи). 

Ультразвукові датчики Bosch визначають відстань до перешкод і контролюють простір під час паркування і маневрування. Датчик Bosch 6 покоління працює на основі ультразвуку. Він використовує ехо-технологію зі змінною частотою ультразвуку в діапазоні 43 кГц – 60 кГц.

Головні переваги:

  • Легке встановлення: plug and play технологія 
  • Датчик для вторинного ринку базується на датчику, який Bosch поставляє автовиробникам
  • Основа для систем паркування та маневрування, а також для функцій гальмування та автоматичного паркування
  • Можливе паркування на дуже маленьких паркомісцях (транспортний засіб + 60 см)
  • Чутлива ультразвукова система (наприклад, виявлення об‘єктів із слабким відбиттям)
  • Висока стійкість до бруду, льоду та складних умов навколишнього середовища

Ультразвуковий датчик доступний у трьох варіантах механічно сумісних датчиків:

  1. Дальність виявлення: макс. 2,5 м, мін. 15 см; наявність предмета 6 см
  1. Дальність виявлення: макс. 4,5 м, мін. 15 см; наявність предмета 6 см
  1. Дальність виявлення: макс. 5,5 м, мін. 15 см; наявність предмета 3 см (варіант як для легкових автомобілів, так і для позашляхових систем)

Ультразвукові датчики Bosch працюють за принципом звукового висотоміра, за допомогою якого орієнтуються, наприклад, і кажани. Датчики посилають короткі ультразвукові імпульси, які відбиваються бар’єрами. Ехосигнали реєструються датчиками та оцінюються центральним блоком керування. Вони сканують узбіччя і передають дані про оточення автомобіля на блок управління Park Pilot. Паркувальний помічник керує автомобілем навіть у тісних місцях для паркування. Одним натисканням кнопки помічник паркує автомобіль. Водієві залишається тільки прискорюватися і гальмувати.

Головна роль і функція датчиків 6 покоління – допомагати водіям уникати зіткнень під час руху на малій швидкості. Система допомоги при паркуванні Bosch за лічені секунди допоможе водіям припаркуватися на будь-якому місці для паркування, без будь-якого стресу чи клопоту. 

Компанія Bosch має понад 20 років досвіду розробки та виробництва ультразвукових датчиків. Сьогодні з конвеєра автовиробників сходять автомобілі, оснащені 12-канальною, 8-канальною або 4-канальною системою ультразвукових датчиків Bosch.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Масштабний закуп: Узбекистан замовив у BYD 2000 електробусів

Справжнє розчарування: електричний кросовер Chevrolet Blazer отримав удвічі меншу потужність