in

Вперше в Україні: Volvo включили всі гарантійні ТО у вартість електромобілів

Volvo в Україні запропонував спеціальні умови для власників електромобілів бренду: за програмою Volvo Care Offer сервіс на 3 роки вже включений у вартість авто.

Ексклюзивна пропозиція від Volvo доводить – електромобілі це сучасно, екологічно та фінансово вигідно.

Сервісна програма діє протягом 100 000 км, або 3 років – залежно від того, що настане раніше. Вона доступна для всіх електромобілів Volvo та передбачає: регулярне сервісне обслуговування авто відповідно до регламенту, заміну запчастин, що піддаються природному зносу, та оновлення програмного забезпечення.

Volvo дбає, щоб власники отримували задоволення не лише від керування авто, а й досвіду володіння. Тому пропонує ексклюзивні умови гарантії на електромобіль: 3 роки або 100 000 км – залежно від того, що настане раніше. Додаткову впевненість в авто забезпечує гарантія на літієво-іонний акумулятор: 8 років або 160 000 км пробігу – залежно від того, що настане раніше. 

Спеціальні умови сервісу, гарантії на електромобіль та акумулятор поширюються на весь модельний ряд електромобілів Volvo: XC40, C40 та нещодавно представлений EX30

Власникам не потрібно витрачати додаткові кошти на ТО нових електричних Volvo. Вартість такого сервісу не лише значно дешевша, ніж для авто із ДВЗ, а  вже включена до вартості нового електромобіля. 

Тип двигуна Здійснюється ТО Вартість (із ПДВ)

XC40 Recharge (електромобіль) один раз на 30 000 км

або 2 роки від 15 362 грн*

XC40

(м’який гібрид) один раз на 20 000 км

або 1 рік від 36 700 до 41 948 грн*

Порівняння вартості сервісу між повністю електричним Volvo XC40 Recharge та м’яким гібридом із ДВЗ Volvo XC40.

Відповідно, 15 362 грн з ПДВ* вже включені до вартості електромобіля XC40. Власнику, щоб отримати якісне технічне обслуговування, достатньо лише відвідати офіційний сервіс. 

«Обслуговування електромобілів потребує спеціальних знань та устаткування, та очевидно – для власників це додаткова перевага, бо напряму заощаджує кошти, – зазначає Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo в Україні. – Ми постійно покращуємо досвід володіння повністю електричними Volvo, пропонуючи ексклюзивні умови обслуговування. Ера дизельних авто Volvo закінчиться до початку 2024 року, бренд впевнено рухається до електричного майбутнього».   

* Вартість розрахована станом на серпень 2023 р. та вимагає уточнення в офіційних дилерів Volvo в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Україні підрахували загальну кількість електромобілів: автопарк зріс майже до 71 000 одиниць

Стартап навчився перетворювати дизельні фургони на електромобілі: як працює схема