in

Збереже життя велосипедистам: Ford і Volkswagen показали нову систему безпеки, що пов’язана з водійськими дверима

Ford і Volkswagen найближчим часом інтегрують у серійні авто нову систему безпеки, яка повинна попереджати водіїв про наявність велосипедистів у смузі руху. Таким чином, останні матимуть менше шансів врізатись у відкриті двері авто.

Попередження про вихід з авто від розгортається в першу чергу для європейських фургонів доставки, таких як Transit Custom і Tourneo Custom. Однак деякі пасажирські транспортні засоби, такі як Explorer і Mustang, також отримають нову систему.

“Ми знаємо, що доставка сотень посилок на день може бути важкою та вимогливою для водіїв, особливо взимку. Пропонуючи попередження про вихід у новому Transit Custom, ми прагнемо зробити подорожі безпечнішими для водіїв Ford та інших учасників дорожнього руху”, – каже Ганс Шеп, генеральний менеджер Ford Pro Europe.

Нова система використовує радар автомобіля та інші зовнішні датчики, щоб побачити, чи наближається велосипед. Якщо він “відчуває”, що відкриття дверей може бути небезпечним, загорається світлодіодний індикатор на бічному дзеркалі і попереджувальна лампа на панелі приладів, щоб повідомити про це водія. Щоб запобігти непотрібному спрацьовуванню, система попереджає лише про транспортні засоби, які рухаються зі швидкістю 7 км/год або більше.

Volkswagen впроваджує подібну технологію в Європі, але його система в першу чергу орієнтована на легкові автомобілі, такі як новий Tiguan, Passat, Golf, ID.4 і ID.5. У окреслених моделях система функціонує аналогічно до авто марки Ford.

Однак новий седан VW ID.7 йде ще далі. Окрім візуальних та звукових попереджень, автомобіль також може взагалі запобігти відкриванню дверей, якщо хтось спробує їх відкрити, незважаючи на попередження. Цікаво, що ця система продовжує працювати навіть після вимкнення електромобіля протягом трьох хвилин.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla готує запуск системи “повного автономного водіння” в Китаї.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Для кільцевих змагань: електромобіль Hyundai Ioniq 5 N отримав заряджену версію

“Формула-1” вивчить можливість використання водню у перегонах: названа мета