in

“Формула-1” вивчить можливість використання водню у перегонах: названа мета

“Формула-1” об’єднує зусилля з FIA та майбутньою серією позашляхових гонок Extreme H, щоб дослідити потенціал водневих силових агрегатів у міжнародному автоспорті. Разом вони утворюють спільну робочу групу з водню.

Однак це означає, що “Формула-1” має плани стати серією гонок на водневих двигунах. Проте компанія вивчає потенціал технології, оскільки планує відмовитися від використання викопного палива в найближчі роки та десятиліття. “У нашому виді спорту є традиція виводити нові технології на передній план громадського сприйняття в неймовірно короткі терміни”, – сказав головний технічний директор змагань Пет Саймондс.

Спеціалісти серії досліджуватимуть цю технологію за допомогою гоночної серії Extreme H, якою керуватиме Алехандро Агаг. Він також був засновником серії електричних позашляховиків Extreme E, яка у 2025 році отримає також категорію водневих машин.

“Моя ідея або мій виступ у “Формулі-1″ полягав у тому, щоб сказати: слухайте, ви не знаєте, яка технологія стане саме тією й кращою, ніхто не знає”, — сказав Агаг. За його словами, на даний момент вони роблять ставку на синтетичне паливо, але водень стане однією з технологій, яка може стати частиною майбутнього змагань.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Porsche планує потужно розпочати автоспортивний сезон, приділивши увагу ABB FIA Formula E та чемпіонату світу FIA з перегонів на витривалість.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Збереже життя велосипедистам: Ford і Volkswagen показали нову систему безпеки, що пов’язана з водійськими дверима

За ціною у 20 000 євро: Volkswagen та Renault працюють над створенням бюджетного електромобіля