in

За ціною у 20 000 євро: Volkswagen та Renault працюють над створенням бюджетного електромобіля

Volkswagen активно шукає партнерів для допомоги в його амбітній меті створити електромобіль вартістю менше 20 000 євро. Ранні повідомлення свідчать про те, що компанія веде попередні переговори з французьким автовиробником Renault щодо потенційної співпраці над новим глобальним продуктом.

У квітні минулого року німецький автовиробник оголосив про свій намір розробити компактний електромобіль за ціною нижче 20 000 євро. Однак минулого місяця генеральний директор групи Олівер Блюм висловив невпевненість щодо можливості досягнення цієї мети при збереженні прибутковості.

Зараз Volkswagen шукає потенційних партнерів, зацікавлених у співпраці над цим проектом, повідомляє німецьке видання Handelsblatt. Неназване джерело повідомило, що компанія знаходиться “на дуже ранній стадії” переговорів з Renault.

Хоча у Volkswagen відмовились від коментарів, Renault повідомила Reuters, що співпраця необхідна, щоб бути конкурентоспроможними на ринку компактних електромобілів.

Обидві компанії наразі впроваджують заходи щодо скорочення витрат, враховуючи проблеми, пов’язані з розвитком електромобілів та уповільненням продажів у автомобільній промисловості. Volkswagen поставив собі за мету досягти 10 мільярдів євро економії до 2026 року, тоді як Renault прагне скоротити витрати на виробництво електромобілів на 50% за рахунок використання штучного інтелекту.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen розробляє план з економії $11 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Формула-1” вивчить можливість використання водню у перегонах: названа мета

Tesla представила святкове оновлення для своїх електромобілів: названі нові функції