in

Найбільші автовиробники Європи планують об’єднатися, щоб спільно створювати дешеві електромобілі

Три великі автовиробники розглядають можливість об’єднання, щоб залишитися в грі серед жорсткої конкуренції з боку Tesla та китайських компаній – усі вони намагаються виробляти дешеві електромобілі.

Volkswagen, Renault і Stellantis розглядають можливе об’єднання для створення дешевших електромобілів, побоюючись, що це єдиний вихід.

Карлос Таварес, генеральний директор Stellantis, сказав Automotive News Europe, що існує “повне усвідомлення того, що в майбутньому компанії, які не зможуть протистояти китайській конкуренції, створять собі проблеми”.

Ідеї, які розглядаються, варіюються від “об’єднання ресурсів для розвитку до об’єднання компаній за межами європейських кордонів для кращої конкуренції в змінах, що відбуваються лише раз у поколінні”. За даними джерел, об’єднання станеться вже найближчим часом, протягом кількох місяців.

2024 рік створив низку перешкод, які вплинули на продажі електромобілів, і автовиробники кажуть, що виявилися неготовими до нових умов. Так, деякі уряди зменшили або скасували стимули для електромобілів. Наступним викликом є жорсткіші правила щодо викидів, які набудуть чинності в ЄС наступного року.

Генеральний директор Renault Лука де Мео запропонував створити “Airbus of autos” – об’єднання ресурсів Німеччини, Франції, Іспанії та Британії, щоб змагатися з конкурентами шляхом об’єднання трьох найбільших європейських автовиробників для створення дешевих електромобілів, і будувати їх у великому масштабі.

Раніше повідомлялось, що Volkswagen, Stellantis і Renault працюють над новими електромобілями за ціною до 25 тисяч євро.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, китайські виробники акумуляторів хитрістю отримують пільги в США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Citroen C4 і C4 X отримали нову гібридну силову установку

Електричний позашляховик Rivian R2 буде продаватися в Європі: що відомо про новинку