in

Електричний позашляховик Rivian R2 буде продаватися в Європі: що відомо про новинку

Американський стартап з випуску електромобілів Rivian збирається вперше вийти на європейський ринок із запуском свого третього серійного авто.

Позашляховик R1S і пікап R1T виробляються з 2022 року. Незважаючи на те, що минулого року Rivian вдалося продати 47 200 автомобілів у США, єдиним іншим ринком, на який вона вийшла, є Канада, і навіть там вона зіткнулася з проблемами.

Стало відомо, що новий компактний електричний позашляховик Rivian R2 вийде на ряд ринків країн Європи, включаючи Британію. Нова модель бренду буде конкурувати з такими популярними електромобілями, як Tesla Model Y і Kia EV6.

Компанія досі не представила довгоочікувану модель. Але нам відомо, що новинка побудована на більш простій платформі з метою зменшення загальної вартості авто. Генеральний директор Rivian раніше заявив, що платформа R2 матиме на 60 відсотків менше чипів та на 25 відсотків коротшу довжину дротів порівняно з більшою моделлю.

Компанія Rivian підтвердила, що представить модель R2 7 березня. Хоча терміни початку продажів у Європі залишаються невизначеними, ймовірно, процес виходу на нові ринки займе багато часу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компактний електричний кросовер Rivian R2 покажуть у березні.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Найбільші автовиробники Європи планують об’єднатися, щоб спільно створювати дешеві електромобілі

Новий електромобіль CITROЁN ё-С4 офіційно зʼявився в Україні: характеристики та ціна