in

Не без вини електромобілів: Volkswagen розробляє план з економії $11 млрд

Volkswagen планує масштабне скорочення персоналу та інші антикризові заходи у намаганні зекономити майже 11 млрд доларів. Менеджери компанії повідомили персоналу очікувати звільнення в рамках стратегії заощадження.

Німецькому автовиробнику зараз нелегко, адже компанія втрачає частку ринку в Китаї, намагаючись уникнути цінової війни з Tesla. Окрім того, Volkswagen був змушений призупинити виробництво своїх електромобілів у Європі у відповідь на низький попит на ключових ринках.

Томас Шефер, генеральний директор бренду Volkswagen, не скупився на епітети на нещодавній нараді персоналу, сказавши присутнім, що компанія є “неконкурентоспроможною” у своєму нинішньому стані через високі витрати та неефективність в організації. .

“З багатьма нашими існуючими структурами, процесами та високими витратами ми більше не конкурентоспроможні як бренд Volkswagen”, – сказав Шефер на зустрічі персоналу в штаб-квартирі у Вольфсбурзі.

Гуннар Кіліан, член правління з питань персоналу, заявив на тому ж засіданні, що скорочення чисельності персоналу буде можливим, якщо деякі співробітники погодяться на частковий або достроковий вихід на пенсію. Але він також пояснив, що більшість із 11 мільярдів доларів, які Volkswagen хоче заощадити, не будуть стосуватись саме скорочення робочих місць.

“Нам нарешті потрібно бути достатньо сміливими та чесними, щоб викинути за борт речі, які дублюються всередині компанії або є просто баластом, який нам не потрібен для хороших результатів”, – сказав Кіліан.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, заряджену версію електромобіля Volkswagen ID.7 GTX показали на перших фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Nissan оголошує про випуск нових електромобілів на британському заводі: до Leaf додадуться дві моделі

Новий електромобіль Lancia Ypsilon показали на перших фото