in

Новий електромобіль Lancia Ypsilon показали на перших фото

Після дванадцяти років перебування на ринку хетбчек Lancia Ypsilon гостро потребує оновлення, і довгоочікувана презентація нового покоління авто має відбутися в лютому 2024 року.

Нова ітерація компактного автомобіля преміум-класу вже найближчим часом явиться світу у образі електромобіля. Напередодні офіційної прем’єри Lancia опублікувала кілька зображень закритої повнорозмірної моделі, що демонструє силует Ypsilon і чіткий контур капота.

Відомо, що перший час авто буде продаватись у спеціальному виданні під назвою Edizione Limitata Cassina. Судячи з опублікованого фото, у салоні знайшлось місце конструкції, яка виглядає як журнальний столик, оббитий матеріалом, схожим на шкіру, і оздоблений алюмінієм. У Lancia кажуть, що салон новинки повинен передавати водію та пасажирам відчуття дому, яке завжди було центральним для бренду.

Спеціальне видання було розроблено у співпраці з Cassina, італійською компанією, яка спеціалізується на меблях високого класу та вже працювала з Lancia над концепцією Pu+Ra HPE. Ypsilon Edizione Limitata Cassina буде обмежено 1906 пронумерованими екземплярами, віддаючи шану даті заснування компанії Lancia після її 117-ї річниці.

Відомо, що нову Lancia Ypsilon побудують на новій платформі Stellantis. Спеціальне видання Cassina буде доступний лише у варіанті електромобіля. У той же час, Ypsilon також буде пропонуватися з м’якими гібридними силовими агрегатами. Це означає, що новинка виконуватиме дві ролі: стане першим електромобілем Lancia та останньою пропозицією з двигуном ДВС до того, як італійський бренд перейде лише на електромобілі у 2028 році.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, всі моделі Lancia, Alfa Romeo та DS переведуть на електротягу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Не без вини електромобілів: Volkswagen розробляє план з економії $11 млрд

Перший електромобіль спортивного підрозділу баварського бренду отримає назву BMW iM3