in

Перший електромобіль спортивного підрозділу баварського бренду отримає назву BMW iM3

Легендарний седан BMW M3 з часом стане електричним, і завдяки заявці на торговельну марку, поданій до Бюро інтелектуальної власності Європейського Союзу, тепер ми можемо підтвердити, що спортивний електромобіль отримає назву iM3.

Серед прихильників бренду точаться дискусії стосовно того, навіщо було реєструвати нову назву, якщо електромобіль просто замінить M3 з двигуном внутрішнього згоряння. Справа в тому, що певний час дві версії співіснуватимуть поруч.

Останні звіти показують, що електричний спортивний седан буде випускатись паралельно з версією з двигуном згоряння. За словами керівника відділу розробки продуктів BMW Френка Вебера, ” два рішення будуть співіснувати на ринку, що є необхідним”.

Однак заявка на цю торгову марку не вказує на те, що електричний M3, або iM3, як ми повинні його називати, буде запущено найближчим часом. BMW кілька разів заявляв, що не буде виробляти електричний M3, якщо він не буде кращим за поточний, тобто він повинен їздити як традиційний автомобіль з літерою “M” на кришці багажнику.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новий електромобіль BMW iX2 показали офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий електромобіль Lancia Ypsilon показали на перших фото

Гібридний кросовер BMW XM Label Red перетворили на “автомобіль безпеки” чемпіонату MotoGP