in ,

Volkswagen Transporter та Ford Transit переведуть на електротягу: перші подробиці

З 2023 року Volkswagen Transporter та Ford Transit стануть «близнюками».

Ford Transit Custom наступного покоління стане на конвеєр у 2023 році. Серійне виробництво вена налагодять на спільному підприємстві в Туреччині. Як повідомив Motor1, також турецький завод випускатиме «комерційний автомобіль Volkswagen вантажопідйомністю в одну тонну». Імовірно, мова йде про сімейство Volkswagen Transporter, основного конкурента Ford Transit Custom в Європі.

Виходячи з цього, можна припустити, що з 2023 року Volkswagen Transporter та Ford Transit використовуватимуть одну платформу, тобто будуть відрізнятися тільки шильдиком. Відомо, що крім двигунів внутрішнього згоряння новий Ford Transit Custom отримає повністю електричну силову установку. Імовірно, електрична версія з’явиться й у Volkswagen Transporter.

Нові моделі стануть продовженням співпраці між Ford та Volkswagen, в рамках якого американська марка візьме на себе виробництво комерційної техніки, включаючи надання платформи Transit для Volkswagen. Також Ford відповідає за розробку пікапів Ranger/ Volkswagen Amarok нового покоління.

Volkswagen надасть Ford свою повністю електричну платформу MEB. Починаючи з 2023 року на ній будуть побудовані всі легкові електричні моделі Ford для Європи. Повністю електрифікувати «європейську» лінійку американська марка планує до 2030 року.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volkswagen відмовиться від стороннього програмного забезпечення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Український Uber повідомлятиме про швидкість водіїв та співпрацюватиме з поліцією

Субсидій не буде: мешканці Великої Британії будуть самостійно оплачувати купівлю Model 3