in

Український Uber повідомлятиме про швидкість водіїв та співпрацюватиме з поліцією

Сервіс буде контролювати дотримання водіями встановлених обмежень швидкості.

Компанія Uber прагне забезпечити максимальну безпеку своїх клієнтів, додаючи нові функції контролю у своєму додатку.

У 2020 році в Україні компанія представила кілька нових функцій, щоб ще більше підвищити безпеку користувачів Uber. Серед них можливість відстежувати кожну поїздку за допомогою GPS, повідомляти про будь-які проблеми в режимі 24/7 за допомогою спеціальної команди безпеки, ділитися інформацією про поїздку з близькими та оцінювати водія.

Починаючи з 18 березня 2021 року сервіс вводить нову функцію безпеки – «Повідомлення про швидкість». Використовуючи картографічні дані, додаток буде інформувати водія про обмеження швидкісного режиму, а пасажир, оцінюючи його після поїздки, зможе вказати, що він їхав надто швидко. Uber перевірить дані та відправить водієві повідомлення разом з порадами з безпеки дорожнього руху. Водіям, які часто перевищують швидкість, компанія може закрити доступ до додатку.

«Дорога вимагає відповідальності від усіх учасників дорожнього руху. МВС докладає багато зусиль для підвищення рівня безпеки на дорогах . Ми постійно шукаємо нові способи зробити дороги безпечнішими для пасажирів та водіїв. Впровадження нових систем контролю швидкості є важливим кроком у напрямку підвищення рівня дотримання правил дорожнього руху та найголовніше – збереження життя людини. Тому ми вітаємо дії компанії Uber, яка підтримала нашу роботу та запровадила функцію контроля швидкості для своїх водіїв в Україні», – каже заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. 

Піклуючись про безпеку пасажирів, компанія може закрити доступ до додатка водіям, які часто порушують обмеження швидкості.

«Безпека лежить в основі всього, що ми робимо. Нові сповіщення про швидкість можуть допомогти підвищити безпеку дорожнього руху, тому ми раді, що ця функція тепер буде доступна в Україні», – каже Георгій Соколянський, Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі.

Крім того, Uber підписав Меморандум про взаєморозуміння з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією для співпраці у сфері безпеки дорожнього руху.

А з 2019 року сервіс співпрацює з українською громадською організацією з безпеки дорожнього руху CEDEM.

Протягом останніх років компанія інвестувала значні ресурси в розробку технологій, які підвищують безпеку, та у встановлення нових стандартів безпеки для галузі в цілому. Деякі з найбільш важливих функцій безпеки включають в себе:

Поділитися моєю поїздкою – за допомогою функції довіреного контакту користувачі можуть обрати до п’яти друзів або членів сім’ї та поділитися інформацією про свою поїздку одним кліком.

Перевірка автомобіля – користувачі отримують push-повідомлення з нагадуванням про необхідність перевірити, чи відповідають номер автомобіля, ім’я та фото водія інформації в додатку.

Перевірка за допомогою PIN-коду – можливість перевіряти свої поїздки за допомогою PIN-коду, щоб переконатися, що перед вами потрібний автомобіль.

Система зворотного зв’язку – після кожної поїздки пасажири і водії можуть оцінювати один одного та давати конструктивні відгуки.

Центр безпеки – під час поїздки користувач має доступ до центру безпеки для здійснення екстрених дзвінків або відправлення повідомлення про необхідну допомогу у надзвичайній ситуації

Принципи спільноти – інформація про правила та очікувану поведінку всіх користувачів додатку Uber.

У світлі пандемії, починаючи з 2020 року перед поїздкою компанія нагадує пасажирам і водіям про необхідні заходи безпеки. В Україні водіїв також просять зробити селфі, щоб переконатися, що вони носять маску або інший засіб захисту. Водій, на якому немає маски або іншого засобу захисту, не зможе вийти на лінію. Всі водії також повинні підтвердити, що вони вживають додаткові заходи безпеки, такі як регулярна дезінфекція свого автомобіля та наявність дезинфікуючого засобу для рук для пасажирів.

Як раніше повідомляв Autogeek, Uber виводить підрозділ з розробки безпілотників у нову окрему компанію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Кросовер Tesla Model Y на автопілоті врізався в поліцейський автомобіль

Volkswagen Transporter та Ford Transit переведуть на електротягу: перші подробиці