in

За бажанням клієнтів: Stellantis зможе створювати авто з ДВЗ на базі електромобілів

Компанія Stellantis має амбітні плани створити електричну лінійку легкових автомобілів у Європі до 2030 року. У Сполучених Штатах ціль концерну становить 50 відсотків до того ж терміну. Цікаво, що компанія не планує відмовлятись від створення авто з двигуном внутрішнього згоряння, якщо цього вимагатимуть покупці.

Фінансовий директор Stellantis Наталі Найт нещодавно заявила про гнучкість при створенні транспортних засобів з двигуном внутрішнього згоряння на базі електричних платформ. Коротше кажучи, якщо є попит на версію електромобіля з двигуном внутрішнього згоряння, бренди Stellantis відкриті до її створення.

“Я не хочу ігнорувати той факт, що ми хочемо залишатися ближче до споживача, і якщо ми побачимо, що є можливість з тими моделями, які ми спочатку представили як електромобілі, ми розглянемо це”, – сказала вона.

Така гнучкість, безперечно, є перевагою. Але тут не можна не подумати про ширше питання. Що станеться, якщо в 2030 році 75 відсотків покупців у США, чи на окремих ринках Європи захочуть автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння? Чи перекреслить це плани, викладені у Dare Forward 2030?

Неназваний представник Stellantis підтвердив, що наразі компанія не змінює та не переглядає аспекти своєї цілі до 2030 року. Але до 2030 року залишилося всього шість років, і не виключено, що якщо бренди концерну захочуть зберегти свою долю на світових ринках, вони будуть змушені частково відмовитись від раніше анонсованих планів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Stellantis розпочне виробництво електродвигунів в Угорщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Українці придбали понад 100 000 електромобілів: названі регіони-лідери

Гібридний кросовер Renault Symbioz представили офіційно