in

З міні-маркетом та рестораном: Tesla опублікувала фото найбільшої в світі станції Supercharger для зарядки електромобілів

Останнім часом Tesla все швидше розширяє наявну мережу зарядних станцій Supercharger.

От і зараз компанія відкрила в США найбільшу в світі станцію зарядки електромобілів.

Декілька місяців тому Tesla почала будувати у каліфорнійському Файбро станцію, яка мала нараховувати більше 50 зарядних пристроїв. Як виявилось їх там аж 56 і це робить її найбільшою у світі. Зараз у компанії вже є декілька станцій в Китаї з 50 зарядками, але 56 – немає на жодній.  

Також нова станція Supercharger у шість разів більша за середньостатистичні брендові “заправки” для електромобілів у США.

Окрім самої зарядки електромобілів на станції побудували міні-маркет і ресторан. Весь дах над ними та навісами над Supercharger вкрили сонячними панелями, які допомагають в живленні системи та захищають електромобілі від сонця.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla поділилася успіхами в сфері розвитку власної зарядної мережі: більше 20 тисяч зарядних станцій за вісім років. Цікаво, що, незважаючи на успіхи, встановити заявлені в кінці 2018 року 23 тисячі станцій Supercharger компанії так і не вдалося ні до кінця 2019 року, ні на листопад 2020-го.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

418 км без підзарядки: китайці презентували електромобіль BYD D1 для служб таксі та каршерінгу

500 електробусів на місто: Москва отримала найбільший електричний автопарк в Європі